<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=742496183637273&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Request a Demo

  Біологічні науки

  Змінюємо сучасне сільське господарство, мікроб за мікробом

  З моменту заснування компанія Indigo Ag є лідером у сфері наукових інновацій. Ми використовуємо потужну мікробіологію, машинне навчання та цифрові технології, щоб зробити сільське господарство більш продуктивним, прибутковим та сталим.

  Хоча наші цілі амбітні, ми думаємо про велике, починаючи з малого — на мікроскопічному рівні.

  Щоб виявити мікроорганізми, що мають найбільший позитивний вплив на здоров'я рослини та врожаї, команда Indigo з фокусованого пошуку знаходить на земній кулі сильні, процвітаючі рослини серед менш процвітаючих сусідів. Рослини, що мають здатність виживати, можуть мати мікробіологічну перевагу на полях, що зазнають сильних стресів.

  В лабораторії вчені Indigo виділяють та ідентифікують бактерії та грибки всередині, що, можливо, дозволяють цим рослинам витримувати суворі умови. Потім ці цілком природні мікроби об’єднують у формулу, ретельно розроблену для використання при звичайній обробці для покриття насіння. Оскільки мікроорганізми, які ми використовуємо ретельно перевірені та відібрані для сумісності з насіннєвою хімією, методами посадки та стратегіями догляду за рослинами, постачальники насіння та виробники можуть слідувати інструкціям Indigo щодо використання та легко поєднувати продукти Indigo з їхніми способами управління. І, оскільки ми вклали значні кошти в збільшення терміну придатності та стабільність, насіння, оброблене мікробіологічною технологією Indigo, збереже життєздатність та ефективність між придбанням та посадкою — навіть після тижнів зберігання на фермі.

  Indigo® Біологічний
  Технологія

   

  Колекція мікроорганізмів Indigo здатна захистити рослини майже від будь-якого абіотичного стресу – від екстремальних температур та нестачі води до ґрунтів із дефіцитом поживних речовин. Захищаючи рослини від важких умов і збільшуючи використання ними таких ресурсів, як вода, мікроби Indigo мають потенціал для поліпшення врожайності, збільшення доходів ферм та, в кінцевому рахунку, зменшити потребу в добривах.

  Що нас відрізняє

  Лише лабораторних випробувань та невеликих випробувань на ділянках недостатньо для досягнення наших високих стандартів, тому ми працюємо разом із виробниками, щоб оцінити наші методи обробки насіння в реальних умовах комерційного масштабу. Ми раді співпраці з вами.

   

   

  indigo_biological_science_web_2021

   


  Куди ми прямуємо

   

  У попередні десятиліття продуктивність сільського господарства стабільно зростала з появою нових методів селекції, синтетичних добрив, нових ознак та інших промислових технологій. Але з того часу це зростання замерло, а продуктивність досягла стабільного рівня без подальшого розвитку. Замість того, щоб гнатися за поступовим приростом врожайності рослин, ми пропонуємо зосередились на зміцненні рослин проти тиску навколишнього середовища, який заважає потенційному подвоєнню або навіть потроєнню врожаю. Це майбутнє, яким його бачить Indigo. Мікроб за мікробом, ми працюємо над тим, щоб подолати стелю продуктивності та підняти рівень сучасного сільського господарства.

  Як саме сипучий порошок біотрінсік™ прилипає до насіння?

   

  Відповідь Ви знайдете у нашому новому відео - анімації.

   

  Дізнайтеся більше

  Біологічні продукти